Chceš se svézt?
Tak pojeď!

Zábava začíná. Víš, proč jsme mnohem víc než hračkářství? Protože máme celou řadu úžasných atrakcí, takže je u nás matějská každý den! Tak přijď a bav se. Bude to jízda!

Karta na atrakce

Chceš se povozit na benátském kolotoči, závodit s autíčky, nebo bloudit zrcadlovým labyrintem? Tak to mě budeš potřebovat! Jsem totiž karta na atrakce v Hamleys, pořídit si mě můžeš buď na pokladnách, nebo na infokoutku. Nabij mě kreditem a zábava může začít...

Můžeš se také chytře předem zaregistrovat ZDE. Potom si mě vyzvedneš přímo v Hamleys a navíc získáš malý dárek!

Vyber si svou oblíbenou atrakci


Benátský kolotoč

Skoč do sedla koně nebo se uveleb na polštářích královského kočáru a svez se na benátském kolotoči. Tohle je klasika, kterou si pamatuje I tvoje prababička. To musíš zažít! Ať máš co vyprávět vnoučatům.

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Jízda tě bude stát 50 Kč.

Bludiště

Užij si spoustu legrace v moderním zrcadlovém labyrintu plném světelných a laserových efektů a zvukových kulis. Bav se vlastními odrazy, ale také barvami, zvuky a krásnými motivy, které se střídají na velkoplošných televizích. Hned za labyrintem pak najdeš zrcadlový sál, kde se můžeš zasmát své široké, dlouhé, zdvojené nebo jinak upravené podobě.

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Vstup tě bude stát 100 Kč a bloudit můžeš neomezeně dlouho.

Domek stromek

Navštiv pohádkový domeček na vysokých nohách a projdi se po lanovém mostě, dolů už to pojede díky klouzačce samo.

Atrakce je zdarma

Bagry

Nasedni do kabiny bagru a užij si nabírání a vyklápění ve speciálním bagrovém výkopu naplněném 12ti tisíci barevnými míčky.

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Bagrování tě bude stát 25 Kč.

Skluzavka úplně nejvíc

Po schodech dolů nebo výtahem? Proč, když se můžeme bavit? Z nejvyššího patra obchodu Hamleys sjeď dolů obří skluzavkou. To je jízda!

Atrakce je zdarma

Závodní auta

Právě vyjela z garáže s plnou nádrží a čekají jen na tebe, až si jedno z nich vybereš a chytneš se volantu! Zajeď si závodní okruh na trati Hamleys. Jeď jako Blesk McQueen!

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Jízda tě bude stát 25 Kč.

Mluvící strom

Navštiv mluvící strom. Seznámí tě se svými kamarády z lesa a jeho historky se ti budou zdát neuvěřitelné. A představ si: všechny se staly! Přijď si je poslechnout!

Atrakce je zdarma

Vodní hry

Co udělá vodní vír, když do něj hodíš míč? A poznáš, co se skrývá pod deštníkem z vodopádu? Pojď si zacákat a zašplouchat spolu s rybama a chobotnicema. V Hamleys můžeš.

Atrakce je zdarma

Czech Repubrick

Otevíráme 18. ledna 2018

Víte, že na každého člověka na světě připadá asi 62 kostek Lega? Z tak obrovského množství se dá postavit cokoliv. Hrady a zámky, moderní architektura, obří ruské kolo... Nebo klidně celá země!
Navštivte Czech Repubrick a na ploše větší než 900m2 poznejte, jak by se v takové Lego zemi žilo. Průvodcem vám bude zvídavý Legolem. Objevíte hrad Karlštejn, vysílač Ještěd nebo Katedrálu sv. Víta. Ukáže vám interiéry vily Tugendhat, sveze na největší horské legodráze nebo konečně zjistíte, jak funguje camera obscura. Vydejte se do Lego země českých památek a užijte si tak trochu jiný svět.

Vstupné:

  • Dospělí - 290 Kč
  • Děti, studenti, senioři, ZTP - 210 Kč
  • Děti do 100 cm - ZDARMA
  • Rodina 2+1 nebo 1+2 - 580 Kč
  • Rodina 2+2 nebo 1+3 - 730 Kč
  • Žáci – 130 Kč

Sleva 15 % pro držitele karty Hamleys.
Sleva se nevztahuje na rodinné a již zvýhodněné vstupenky.

Virtual Reality herna

Přijď zkusit naši virtual reality hernu! Zastřílej si v první české VR hře Blue Effect, naporcuj ovoce katanou v populárním Fruit Ninjovi, staň se kuchařem nebo automechanikem v Job Simulatoru nebo probuď svého vnitřního umělce ve hře Tilt Brush od Googlu. Tak neváhej a stav se. Úžasný kybersvět čeká jen na tebe! Najdeš ho v Hamleys Praha (patro -1).

Na tuto atrakci mě budeš potřebovat.
Hra tě bude stát 100 Kč.

Papilonia

Představ si opuštěný chrám ve stylu kambodžského Angkor Vatu, který postupně pohlcuje tropická vegetace... Jakmile projdeš jeho branami, ocitneš se v království pestrobarevných motýlů. Čeká tě tu témeř 600 krasavců ze všech koutů světa. Naši motýli nemají vrozený strach z lidí. Oblékni si barevné tričko a uvidíš, že na tobě nějaký pěkný přistane!

Vstupné: 100 Kč (děti), 150 Kč (dospělí) nebo 350 Kč (rodina).
Vstupné je možné platit hotově nebo platební kartou.