Chceš se svézt? Tak pojeď!

Zábava začíná. Víš, proč jsme mnohem víc než hračkářství? Protože u nás si hrajeme. Všichni. Ano, i prodavači. Tak přijď a bav se. A připrav se. Bude to jízda!

Atrakce

Chceš vědět, co se stane, když zmáčkneš tlačítko s nápisem “nemačkat”? Miluješ pouťové atrakce? Chceš si užít zábavu s optickými klamy a perspektivou nebo Tě láká hrát na piano nohama? Tak přijď a bav se. Užij si spoustu senzačních atrakcí se speciální kartou, kterou získáš přímo v obchodě Hamleys.

Vyber si svou oblíbenou atrakci


Benátský kolotoč

Skoč do sedla koně nebo se uveleb na polštářích královského kočáru a svez se na benátském kolotoči. Tohle je klasika, kterou si pamatuje I tvoje prababička. To musíš zažít! Ať máš co vyprávět vnoučatům.

Bagry

Nasedni do kabiny bagru a užij si nabírání a vyklápění ve speciálním bagrovém výkopu naplněném 12ti tisíci barevnými míčky.Have a Luvley Day at Hamleys!

Mluvící strom

Navštiv mluvící strom. Seznámí tě se svými kamarády z lesa a jeho historky se ti budou zdát neuvěřitelné. A představ si: všechny se staly! Přijď si je poslechnout!

Skluzavka úplně nejvíc

Po schodech dolů nebo výtahem? Proč, když se můžeme bavit? Z nejvyššího patra obchodu Hamleys sjeď dolů obří skluzavkou. To je jízda!

Vodní hry

Co udělá vodní vír, když do něj hodíš míč? A poznáš, co se skrývá pod deštníkem z vodopádu? Pojď si zacákat a zašplouchat spolu s rybama a chobotnicema. V Hamleys můžeš.

Závodní auta

Právě vyjela z garáže s plnou nádrží a čekají jen na tebe, až si jedno z nich vybereš a chytneš se volantu! Zajeď si závodní okruh na trati Hamleys. Jeď jako blesk!

Domek stromek

Navštiv pohádkový domeček na vysokých nohách a projdi se po lanovém mostě, dolů už to půjde samo.

Zrcadlový labyrint

Pojď bloudit naším úžasným bludištěm a nech se ohromit moderními světelnými a zvukovými efekt!