E-SHOP Objevte

DO PRÁCE S ÚSMĚVEM

Podělíme se s Tebou o sen, v němž budujeme víc než jen obyčejné hračkářství

Lidé

Jsme rádi, že máme šanci potkat se zrovna s Tebou!

Když si vzpomeneš na dětství, určitě si vybavíš ten neuvěřitelný pocit vzrušení při vstupu do hračkářství. Ten nekontrolovatelný úsměv od ucha k uchu, to nutkání rozběhnout se na všechny strany a odnést si všechny hračky domů...

V Hamleys žijeme a dýcháme, jako kdybychom opět byli sedmiletí. Jsme pyšní, že v Hamleys vytváříme prostředí, v němž je i pracovní život zábavou a odměnou a kde jsou všechny naše týmy nadšené, že mohou být součástí značky Hamleys a přispívat k jejímu úspěchu. Věříme, že stat se členem našeho týmu představuje víc než jen pracovní zkušenost.

Všechny naše týmy hrají klíčovou roli v prodejním zážitku, který vytváříme pro male i velké návštěvníky bez ohledu na to, zda se jedná o každodenní prezentační akce přímo na prodejní ploše, zajišťovaní hladkého provozu zákaznického centra nebo o speciální eventy.

Náš úspěch vede k růstu značky nejen v Británii, ale i mezinárodně. Kouzlo Hamleys se tak šíří po celém světě. Tento růst nám dává příležitost pozvat k nám nadšené, vášnivé a zapamatovatelné lidi, jako jsi Ty!

V Hamleys bereme hračky a zábavu velice vážně, aby je ostatní mohli prožívat s lehkostí. Nabízíme proto školení všem jednotlivcům I napříč celými týmy. Zní to jako skvělá kariéra? Tak nepropásni svou šanci.

Pošli svůj životopis na jobs@hamleys.cz