Zabawa się zaczyna

CJesteśmy więcej niż sklepem z zabawkami. Wiesz dlaczego? Ponieważ mamy wiele wspaniałych atrakcji, które możesz odwiedzać codziennie. Przyjdź i baw się z nami. To będzie jazda!

Wybierz swoją ulubioną atrakcję!

Lustrzany labirynt

Ciesz się mnóstwem zabawy w lustrzanym labiryncie pełnym światła, laserowych i dźwiękowych efektów. Baw się własnymi odbiciami ale także kolorami, dźwiękami i pięknymi motywami, które na przemian wyświetlane są na wielkich telewizorach. Tuż za labiryntem znajdziesz lustrzaną salę, gdzie możesz śmiać się ze swojego szerokiego, długiego, podwójnego albo inaczej zmodyfikowanego odbicia.

Samochody wyścigowe.

Właśnie został wyciągnięty z garażu z pełnym zbiornikiem i czeka na Ciebie, aż wybierzesz jednego z nich i złapiesz za kierownicę! Pojedź torem wyścigowym na torze Hamleys. Jedź jak Zygzak McQueen!

Wodny świat

Co robi wir wodny kiedy wrzucisz do niego piłkę? Dasz radę wpompować całą wodę do młyna? A jaką wodną ścieżkę zbudujesz dla łódki? Przyjdź się chlapać i pluskać o każdej porze roku. W Hamleys możesz.

Strzelnica NERF

Załaduj naboje i nic nie może Cię powstrzymać! Ile razy trafiłeś w środek tarczy?

Mówiące drzewo

Odwiedź mówiące drzewo. Poznam Cię ze swoimi przyjaciółmi z lasu i jego historiami, które będą wydawać się niewiarygodne. I wyobraźcie sobie: wszystko się stało! Przyjdź i posłuchaj!

Warsztat twórczy

Maluj, bazgraj, wysmaruj! Do tworzenia znajdziesz tu wszystko! Kredki, pisaki - a niektóre magiczne ;), ołówki, kolorowe naklejki, dmuchane mazaki i wiele więcej. Co z nami namalujesz? Wyobraźnia nie ma granic.