Życie w Hamleys

William Hamley marzył o zbudowaniu najlepszego sklepu z zabawkami na świecie. Rozpoczął swoje dzieło w 1760 roku.

Hamleys dzisiaj

Dziś, po ponad 255 latach radości i uśmiechu dzieci sklepy Hamleys są rozpoznawalne na całym świecie.

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o Hamleys, najlepszym sklepie z zabawkami na świecie, naszych utalentowanych pracownikach, zobaczyć nasze zaangażowanie, wszystko co robimy aby przyczynić się do zapewnienia na kolejne 255 lat zabawy i zachwytu – kliknij na link.

Ludzie

Wysoko cenimy naszych pracowników, ponieważ oni są tymi, którzy zapewniają wzrost i dobrobyt Hamleys i pozostają ekspertami w swojej dziedzinie. Przyczyniają się do wyjątkowej atmosfery w Hamleys. Tworząc zabawki dla dzieci tworzymy wspomnienia, które będą trwać przez całe życie.

Dowiedz się więcej

Nasza historia

Z racji tego, że kochamy naszą pracę i utrzymujemy taką samą pasję jak założyciel Hamleys, nasza filozofia i działania jest przejrzysta i uniwersalna bez względu na upływu czasu. Dowiedz się więcej o bogatej i ekscytującej historii Hamleys.

Dowiedz się więcej

Zabawkowa tradycja

Te magiczne uczucie, które towarzyszy przy produkcji zabawek wspierane przez świat wyobraźni, są w centrum wszystkiego, co robimy. Jesteśmy pewni, że nasze zabawki działają zgodnie z przeznaczeniem, są bezpieczne i przynoszą radość dla dzieci –każdego dnia, miesiąca, rok po roku.
Brzmi prosto, ale w rzeczywistości tworzenie zabawek to dużo ciężkiej pracy i odpowiedzialności.

Dowiedz się więcej