Do pracy z uśmiechem

Dzielimy się z Wami o marzeniu, które było czymś więcej niż tylko sklep z zabawkami.

Ludzie

Jest nam niezmiernie miło, że mamy okazję spotkać się właśnie z Tobą!

Kiedy myślisz o dzieciństwie, przypomnij sobie te niesamowite uczucie przy wejściu do sklepu z zabawkami. Nieskrępowany uśmiech od ucha do ucha, chęć doświadczenia wszystkiego co jest w sklepie i pragnienie zabrania każdej zabawki do domu ...

W Hamleys każdy z nas jest znowu siedmiolatkiem. Jesteśmy dumni, że nasza marka potrafiła stworzyć środowisko, w którym pracownicy łączą zabawę z obowiązkami i aktywną postawą w swojej pracy stają się częścią marki Hamleys. Dzieląc się swoim zaangażowaniem jesteśmy przekonani, że dajemy naszym klientom o wiele więcej niż tylko lata doświadczenia zawodowego.

Wszystkie nasze zespoły mają ważną rolę w procesie funkcjonowania sklepu. Są one przemyślane w taki sposób aby niezależnie od wieku naszego klienta czy też miejsca demonstracji produktu zapewnić sprawne funkcjonowanie od profesjonalnej obsługi klienta poprzez sprzedaż do organizacji wydarzeń specjalnych.

Nasz sukces doprowadził do rozwoju marki, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na obszarze wielu innych krajów. Magia Hamleys jest widoczna na całym świecie. Ten rozkwit daje nam możliwość zaproszenia do spędzenia niezapomnianych chwil w naszym sklepie kogoś tak wyjątkowego jak Ty!

W Hamleys traktujemy zabawki i zabawę w sposób, który pozwoli każdemu na przyjemne doświadczenie. Każdy z naszych potencjalnych pracowników przechodzi szkolenie dające mu właściwe przygotowanie. Brzmi jak przejrzysta droga kariery? Nie przegap swojej szansy i dołącz do naszego zespołu.

Wyślij nam swoje CV na jobs@hamleys.cz