E-SHOP Objevte

Život v Hamleys

William Hamley snil o založení nejlepšího obchodu s hračkami na světě, a přesně to v roce 1760 udělal.

Hamleys dnes

Dnes, po více než 255 letech rozdávání radosti a úsměvů dětem, představuje Hamleys celosvětově známý a důvěryhodný obchod.

Pokud se chcete dozvědět o Hamleys, nejlepším hračkářství na světě, našich talentovaných zaměstnancích a našem závazku zajistit pro vás dalších 255 let zábavy a úžasu z nových hraček, klikněte na odkazy níže.

Lidé

Velice si vážíme našich talentovaných zaměstnanců, protože jsou to právě oni, kdo zajišťují růst a prosperitu Hamleys jako experta v oboru. Přispívají k unikátní atmosféře v Hamleys, vyvíjí hračky a vytváří pro děti vzpomínky, které vydrží po celý život.

Zjistěte více

Náš příběh

Odolali jsme zubu času, protože máme rádi naší práci a udržujeme si stejnou vášeň jako měl zakladatel Hamleys, William Hamley, kdysi dávno. Přečtěte si o bohaté a vzrušující historii Hamleys.

Zjistěte více

Tradice Hraček

Hračky, kouzelné pocity, které hračky vytváří, a svět představivosti kterou podporují, jsou ve středu všeho, co děláme. Jsme si jisti, že naše hračky fungují podle očekávání, jsou bezpečné a budou dětem přinášet radost každý den, celý rok, rok za rokem. Zní to snadno, ale ve skutečnosti do vývoje hraček dáváme hodně tvrdé práce a přemýšlení.

Zjistěte více