Pojď si hrát. Zábava začíná!

Chceš si hrát? Přijď k nám. U nás si hrajeme všichni. Líbí se ti nějaká hračka? Pojď, budeme si s ní hrát společně. Vyzkoušíš si, jak na to, a uvidíš, jestli tě to bude bavit.

Hračky Hamleys

Které nedáš z ruky. Budeš je milovat. Jako my. Tolik, že se s nimi podělíš i v noci o polštář. Hračky, se kterými strávíš dětství plné radosti a smíchu.

Náš obchod je hřiště. Pro všechny. Zajímá tě, jak některá hračka funguje, a nevíš, jak na to? A chceš si to vyzkoušet? Naši demonstrátoři ti to s radostí ukážou a vezmou tě do hry. V Hamleys zábava začíná!

Hračky vyrábíme už víc než 250 let. Pokud je způsob, jak zajistit, aby s nimi byla ještě větší zábava, tak to uděláme. Vyrábíme hračky proto, aby děti bavily. Hračky jsou radost. A radost je pro život důležitá.

Hračky Hamleys

Podívej se na hračky Hamleys


Vlastní sortiment

 • Pro nejmenší

  Stavebnice věže, hradu nebo mostu? Stačí si vybrat. Všechny rozvíjí schopnosti rozeznávat tvary a barvy. Hračky Hamleys pro předškoláky jsme navrhli tak, aby poskytly dětem příležitost rozvíjet nové dovednosti prostřednictvím hry. Učit se hrou je ten nejlepší způsob.

  Využili jsme 250 let našich zkušeností, drželi se naší filozofie “jsi tak starý, jak se cítíš” a vytvořili jsme jedinečnou kolekci hraček pro předškoláky, které baví děti i rodiče.

 • Plyšové hračky

  Ponoř se do záplavy heboučkých plyšových hraček Hamleys, které jsou stvořené k mazlení, a vyber si z obrovské nabídky tu svojí. Z plyšových hraček Hamleys nikdy nevyrosteš!

  Vyrábíme je už víc než 250 let a jsou naší pýchou. Jsou vytvořené z nejměkčích materiálů a mají plyšovou srst, která láká k pohlazení. Hračky jsou dokončovány ručně. A každá hrdě nosí klasické červené logo Hamleys.

  Hledáš opravdu velkého medvídka? Medvěda? Přijď do Hamleys. Vyrábíme jedny z největších medvídků na světě. Víš, že Hamleys prodá jednoho plyšového medvídka každé dvě minuty? Přijď si taky pro jednoho!

 • Kreativní hračky

  Vezmi do ruky pero nebo pastelku, vyber si barvy nebo voskovky v krásných tradičních barvách a maluj, vybarvuj a nalepuj. Cokoli, co tě baví. Vezmi si tabuli nebo se postav k malířskému stojanu a představ si oblíbenou pohádkovou postavu nebo namaluj maminku podle modelu. Vytvoř umělecké dílo duhovými barvami anebo si vyrob vlastní samolepky.

  Přijď se k nám podívat a naši demonstrátoři ti ukáží, kolik zábavy si můžeš s výtvarnými potřebami užít. A můžeš si je u nás i vyzkoušet.

 • Luvley Boutique

  Móda je zábava. Zamiluj se do značky Luvley. V našem butiku najdeš módu i doplňky jako kabelky, šperky, kufříky na líčidla a další.

  Vyber si tu svůj speciální talisman. Chutnají ti třeba koblihy? Vyjádři svojí vášeň sponkou do vlasů s koblihou! Luvley módě rozumí. A móda a smysl pro humor jsou přece nejlepší kamarádky!

 • Hračky na dálkové ovládání

  Roztoč to v Hamleys s nejskvělejšími hračkami na dálkové ovládání na světě. Nastartuj motor a jeď o závod do cíle se závodním autem RC Supercar. Ovládni nebe s helikoptérou Gyro Force a parádními drony a poznej nejnovější technologii popírající zemskou přitažlivost se závodním autem, které jezdí po zdi!

  U nás si můžeš zajet etapu na závodním okruhu a užít si rychlost s těmi nejrychlejšími auty na dálkové ovládání. Takže natankuj, zkontroluj olej, nastartuj a šlápni na plyn. Pojďme v Hamleys závodit!

 • Venkovní hračky a hry

  Připrav se na léto s Hamleys. A vyraž ven! Vyber si z bohaté nabídky venkovních her, sportovních potřeb a aktivit tu správnou zábavu, která udrží tvoji pozornost. Koloběžku nebo skateboard? Tenis nebo golf?

  Veškeré vybavení u nás najdeš v praktických přenosných obalech a šťastně s tebou stráví řadu prázdnin. Třeba i kolečkové brusle, které jsou nastavitelné pro více velikostí bot!

  Když je venku hezky, všechno, co stačí ke hraní, je vyrazit ven a začít se hýbat. Přijď do Hamleys, u nás najdeš hračky a hry, které si budeš užívat celé léto.

Dodavatelé